Apie mus

Poilsio namelių kompleksas „Genio47“

Palangoje, ramioje Kunigiškių gyvenvietėje sukūrėme jaukią ir patogią erdvę poilsiui. Pušynas, gaivus oras, jūra, švarūs paplūdimiai – puiki aplinka Jūsų atostogoms ar savaitgaliniam pabėgimui iš miesto šurmulio.

Iki jūros pėsčiomis – vos 500 metrų, o paplūdymyje poilsiautojų nedaug net ir karštą vidurvasarį.

 

Poilsio namelių komplekse „Genio47“  yra 8 studio tipo nameliai po 25 m². Kiekviename namelyje gali ilsėtis iki 4 asmenų. Nuotykius mėgstantys vaikai gali įsikurti ir namelio antresolėse ir taip nameliuose gali ilsėtis iki 6 asmenų. Nameliai įrengti su visais patogumais ir pritaikyti trumpalaikiam ir ilgesniam poilsiui. Miegamajame yra dvigulė lova (140×200) su patogiu, ortopediniu čiužiniu, o svetainėje yra ištiesiama sofa-lova, 2 foteliai, staliukas. Virtuvėje yra šaldytuvas, viryklė, puodai, keptuvė, elektrinis virdulys, indai bei stalo įrankiai. Kiekviename namelyje yra tualetas bei dušas. Terasoje smagu jaukiai leisti vakarus ar stebėti kieme žaidžiančius vaikus.

 

Poilsiavietės teritorijoje vaikams (ir ne tik) pastatytas batutas ir  vaikų žaidimo aikštelė.

Infrastruktūra

Dviračių takas yra vos už 200 m, todėl aktyviam laisvalaikiui rekomenduojame atsivežti riedučius arba dviračius. Na, o jei nenorite pasikrauti daiktais, juos galėsite išsinuomoti ir vietoje. Iki Palangos tilto tik 4 km. Miesto centrą patogiai pasieksite ir miesto transportu. Iki stotelės tik 400 m, o 2 maršruto „Autobusų stotis – Užkanavė – Autobusų stotis“ autobusas kursuoja kas 1 val.

Palangos miesto maršrutai.

Iki artimiausios parduotuvės 7 min. pėsčiomis.